Gruodis – gerumo mėnuo – baigėsi, tačiau Kalėdos, jų nuoširdumas turi tęstis mūsų širdyse visus metus. Parašyta daug gražių laiškų seneliams, į tremtinių namus nuvežti laiškai ir vaikų sukurti atvirukai. Keli seneliai jau rašo atsakymus mokiniams, kurie norėjo susirašinėti su jais.

Tremtinių namuose gruodžio mėnesį buvo daug įvairių renginių, todėl nuvykome sausio viduryje. 3 a klasės mokiniai suvaidino ,,Lino pasaką“, šoko liaudies žaidimus, o 5-7  klasių mokiniai grojo pianinu, fleitomis, gitara. 7p klasės mokinės Elzė su Kotryna labai jautriai padainavo dainą apie brolelį, kuri sujaudino senolius iki ašarų. Vadinasi, vaikų gerumas palietė žmonių širdį, gal net priminė prarastus artimuosius ar tuos, kurie  negrįžo iš tremties, karo.

Vaikai pradžiugino senjorus, kurie taip pat prisiminė darbus, atliktus vaikystėje. Po renginio mokiniai dalinosi įspūdžiais. Štai keletas jų išsakytų minčių.

,,Mums buvo garbė suteikti žinių apie liną ir muzikuoti“ – rašė Ugnė ir Odeta.

,,Šis koncertas yra labai svarbus, nes mes galėjome pralinksminti senus žmones, leidžiančius laiką senelių namuose” – rašė Miglė.

,,Mokydamiesi tekstus, patys sužinojome, kaip mūsų protėviai sunkiai dirbo senovėje” – rašė Saulė ir Laura.

Tremtinių namų darbuotojos dėkojo vaikams ir mokytojams už norą dalintis gerumu, kurio niekad nebūna per daug. Pakvietė vėl atvykti pas juos į svečius.

Mes, mokytojai, tikime, kad mokiniai, šitaip galėdami dalintis savo talentu su senoliais, ugdo savo širdyse tikrąsias vertybes, kurios gyvenime padeda tapti tikrais žmonėmis. Svarbu dar ir tai, kad tėveliai labai palaiko mokytojus, leisdami savo vaikams atlikti tai, kas suteikia džiaugsmo kitiems.

 

Dorinio ugdymo mokytojos: Genovaitė Dobikaltienė, Marija Mašanauskienė, 3a kl. mokytoja R.KacevičiūtėAtnaujinta: 2019/01/23

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą