„Knygos suteikia galimybę pažvelgti į save iš šalies, pamatyti, koks esi, koks tavo santykis su pačiu savimi, kitais žmonėmis ir kultūrine aplinka. Jos ne tik teikia estetinį pasigėrėjimą, bet ir provokuoja. Nustojęs skaityti, prarandi galimybę pažinti ir keistis. Tad svarbu skaityti ir leisti knygoms keisti tave.“ (Dr. Mindaugas Grigaitis, Kauno jėzuitų gimnazijos lietuvių kalbos mokytojas metodininkas)

Kviečiame  mokinius ir mokytojus registruotis ,,Vyturio“ internetinėje bibliotekoje, kurioje net 400 svarbiausių e. knygų mokyklai ir laisvalaikiui. Atrinktų pagal amžių, temas ir vertybes. Keletas žingsnių, kaip  tai padaryti.

PRISIJUNGIMAS

  1. Eiti į ,,Vyturio“ svetainę:  https://vyturys.lt/kodas/vnjbpro
  2. Registruokitės (įveskite elektroninio pašto adresą, savo susigalvotą slaptažodį, paspauskite  ,,Toliau“)
  3. Mokytojai ir 5-8kl mokiniai renkasi „Kiti skaitytojai”, pradinukai – „Tėvai”. Paspauskite „Toliau“
  4. Užpildykite lentelę, kurioje reikia įrašyti savo vardą, amžių, spauskite „Registruotis“.
  5. Sveikiname užsiregistravus! Rinkitės knygas ir skaitykite. Pildykite savo lentyną ir skaičiuokite perskaitytus puslapius, sužinokite kiek vidutiniškai puslapių perskaitote per mėnesį ir kiek medžių išsaugote.

P.S. Jei kiltų klausimų ar neaiškumų registruojantis, galite ateiti į skaityklą, 208 kab., kur Jums darbuotoja padės prisijungti.

Kviečiame išbandyti ir naudotis šia puikia nemokama galimybe !

Atnaujinta: 2019/01/21

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”