7n ir 7č klasių mokiniai bei mokytojos Daina, Genovaitė, Zita ir Angelė balandžio 12-13 dienomis leidosi į pažintinę kelionę Lenkijoje.

Kelionės metu mokytojai ir mokiniai planavo aplankyti įdomia istorija bei architektūra turtingą Varšuvos senamiestį, Varšuvos zoologijos sodą, M. Koperniko mokslo centrą.

Lankydamiesi Varšuvos zoologijos sode mokiniai skaičiavo gyvūnus, sudarė duomenų lenteles, braižė diagramas, apskaičiavo pasirinkto gyvūno kelionės trukmę iki Vilniaus, jei jis bėgtų nurodytu greičiu, apibūdino pasirinkto gyvūno mitybą, virškinimą, kvėpavimą, dauginimąsi. Be to, mokiniai surašė mokslinę matytų gyvūnų klasifikaciją.

Koperniko mokslo centre mokiniai atliko pasirinktus bandymus bei juos aprašė, aiškinosi, kokius gamtos mokslų reiškinius galima paaiškinti atliekant fizikinius bandymus.

Darbus visi atliko bendradarbiaudami, kurdami socialinius ryšius, stiprindami komandinio darbo įgūdžius. Mokiniai džiaugėsi galimybe pamokose sukauptas teorines žinias pritaikyti praktiškai, o mokytojai džiaugėsi mokinių entuziazmu ir dar labiau pagilintomis žiniomis.

Atnaujinta: 2024/04/24

STREAM konkursas