Progimnazijoje renkami klasių tėvų komitetai. Kiekvienų mokslo metų pradžioje klasės mokinių tėvai susirinkimuose išsirenka komiteto narius balsų dauguma:

·        Klasių tėvų komitetus sudaro 3 nariai;

·        Klasės tėvų komitetas išsirenka pirmininką iš savo narių tarpo;

·        Klasės mokinių tėvų kadencija – dveji metai. Galimos dvi nario kadencijos.

·        Klasių tėvų komitetai teikia pagalbą klasės auklėtojui, kartu su klasės auklėtojais planuoja klasės veiklas, tėvų susirinkimus, renginius mokiniams, teikia pagalbą juos organizuojant;

·        Padeda klasės auklėtojams spręsti iškilusias organizacines problemas;

Visų klasių tėvų komitetų veiklą apjungia progimnazijos mokinių tėvų komitetas. Ši savivaldos institucija vienija visą bendruomenę, užsiima švietėjiška veikla;

Progimnazijos tėvų komitetas:

·        Klasių  mokinių tėvų  komitetų pirmininkai  sudaro Progimnazijos tėvų komitetą.

·        Tėvų komitetas renkamas dvejiems metams;

·        Kiekvienais naujais mokslo metais tėvų komitetas papildomas tėvais iš pirmų klasių;

·        Tėvų komitetas renkasi pagal poreikį, bet ne rečiau kaip 1 kartą per metus.

Tėvų komiteto veikla:

·        Tėvų komiteto nariai informuoja tėvus apie savo veiklą;

·        Tėvų komitetas kalbasi su tėvais klasių susirinkimuose, bendrauja tarpusavyje, su mokytojais, domisi mokinių sveikatos priežiūra, maitinimu, mokymosi klausimais, lankomumu, planuoja veiklas kalendoriniams metams.

·        Mokytojams pageidaujant, dalyvauja svarstant mokinių elgesį, pažangumą, lankomumą ir kt.;

·        Dalyvauja progimnazijos renginiuose, labdaros akcijoje ir kituose bendruomenės veiklose.

Atnaujinta: 2024/03/07