DSCF0375Rudens atostogų metu mūsų progimnazijos etnokultūros būrelio aktyvistų grupelė vyko į edukacinę pažintinę kelionę į Birštoną. Šią išvyką įvairių mokyklų mokiniams, besidomintiems Lietuva ir jos  tradicijomis,  suorganizavo Jaunųjų turistų centro kraštotyrininkų vadovė Alina Skestenienė. Dvi dienos prabėgo greitai ir įdomiai. Daug sužinojome apie Birštono, Aukštadvario įdomybes. Lankėmės Angelų kalvoje, esančioje šalia Trakų, žavėjomės tautodailininko, medžio drožėjo Algimanto Sakalausko dirbiniais: nuostabiais kryžiais, koplytėlėmis ir medžio skulptūromis. Jis prisidėjo ir prie Angelų kalvoje stovinčių medinių angelų gamybos. Netoli Prienų, Vazgaikiemio žirgyne, pasisėmėme žinių apie žirgus ir pamatėme, kokie jie sportiški bei gražūs. Apie šią įdomybių kupiną pažintinę išvyką dar ilgai mums primins nuotraukos.

DSCF0439 DSCF0364

Etnokultūros būrelio vadovė Marija Mašanauskienė

Atnaujinta: 2015/11/16

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”