Mokinių pavasario atostogų metu mokykloje vyko metodinės veiklos sklaida.

Balandžio 2 d. mokytojai  galėjo tobulinti savo kvalifikaciją, dalyvaudami seminare “Efektyvi pamoka”. Lektorė -Vilniaus Gabijos gimnazijos rusų kalbos mokytoja ekspertė M.Puzaitė.

Balandžio 4 d. mokykloje vyko metodinė diena, kurios metu mokytojai dalinosi su kolegomis patirtimi, skaitydami pranešimus bei pristatydami ugdymo tyrimų rezultatus.

Metodinės dienos darbotvarkė:

• Pranešimas „Ugdymo diferencijavimas ir individualizavimas“. Tyrimų rezultatų pristatymas. Pranešėja- geografijos mokytoja K. Šimoniūtytė.
  • Tyrimų apie mokinių neformaliojo ugdymo poreikius rezultatų pristatymas. Pranešėjos -pradinių klasių mokytojaE. Palikevičienė ir istorijos mokytoja S. Stankutė.
  • Mokinių motyvacijos tyrimo rezultatų pristatymas. Pranešėja- istorijos mokytoja R. Dailidonytė.
  • Mokinių mokymosi stiliaus tyrimo rezultatų pristatymas. Rekomendacijos mokytojams. Pranešėja- mokyklos psichologė E. Čerkauskienė.

Atnaujinta: 2013/11/08

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”