Š.m. balandžio 18 d.  jau šeštą kartą mūsų mokykloje vyko  pradinių klasių mokinių mini gamtamokslinė konferencija “Stebiu, bandau, sužinau”, kurią organizavo pradinių klasių mokytojos. Mokiniai turėjo puikią galimybę pristatyti savo projektus, tyrinėjimus, atliktus bandymus.

Šiais metais  konferencijoje pranešimus skaitė 10 mokinių  iš 2-4 klasių. Mokiniai sužinojo, kaip auginti serenčius, apelsinus, pomidorus, agurkus. Susidomėję klausėsi, kaip prižiūrėti šešką, pasimetusį ančiuką. Įdomu buvo klausytis, kaip galima gauti beržų sulos. Taip pat buvo pristatytas Lietuvos žemėlapis ,kuriame išskirti vietovardžiai, kilę iš gyvūnų pavadinimų, ir bandyta įrodyti, kad naminį šunį galima vadinti laukiniu žmogumi.

Konferencijos žiūrovai –  visų pradinių klasių mokinių atstovai. Grįžę į savo klasę, jie papasakojo, ką girdėjo, sužinojo.

Tikimės, kad  ir kitais metais į  mini gamtamokslinę  konferenciją susirinks vaikai, kurie myli gamtą, mėgsta  stebėti ir dalintis savo patyrimais.Atnaujinta: 2013/11/08

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena