Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje pirmą kartą istorijoje vyko krepšinio „Kartų turnyras“ 3×3, skirtas 168 – osioms Jono Basanavičiaus gimimo metinėms paminėti.

Pirmoje renginio dalyje „Jaunimo turnyre 3×3“ varžėsi 5 – 8 klasių mokiniai.

Varžybų prizininkai (antros ir trečios vietų laimėtojai) apdovanoti diplomais ir medaliais.

Pirmosios vietos laimėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais.

Turnyro nugalėtojai: 5N, 6D, 7D, 8A klasių komandos.

Šeimos išbandė jėgas krepšinio įgūdžių estafetėse.

Nugalėjo komanda „2M“ –   5č klasės mokinys Martynas su tėčiu Mindaugu.

Dalyvių kovinę dvasią palaikė ir linksmą nuotaiką dovanojo progimnazijos mažieji linijinių šokių šokėjai, vadovaujami mokytojos Vilmos.

Renginyje dalyvavo 100 dalyvių – penkiolika 5 – 8 klasių komandų (58 mokiniai), penkios buvusių mokyklos mokinių komandos (22 dalyviai).

Antroje varžybų dalyje varžėsi šią mokyklą baigusių mokinių komandos. Turnyro nugalėtojais tapo 1985 metais gimusių alumnų kartos komanda „D`ekai“. Pertraukos metu vyko tritaškių konkursas.

Džiaugiamės, didžiuojamės ir sveikiname mūsų šauniuosius krepšininkus bei jų šeimos narius. Džiugu, jog viena iš esminių ir svarbiausių Jono Basanavičiaus puoselėtų vertybių – bendruomeniškumas – mūsų progimnazijoje kasdien įrodomas ne tik skambiais žodžiais, bet ir svariais darbais, veiklomis, telkiančiomis mokinius, jų tėvelius bei visą mūsų šaunią bendruomenę.

Informacija mokiniams ir jų tėvams
Elektroninio skambučio melodijos rinkimai
Kviečiame prisijungti ir Šv. Kalėdų stebuklą kurti kartu