Darbuotojų el. pašto naudojimosi instrukcija

Darbuotojų žiniatinklio paštas pasiekiamas adresu http://pastas.basanaviciausprogimnazija.lt . Tai paslauga, suteikianti galimybę elektroninio pašto sistemoje užregistruotas dėžutes pasiekti iš bet kurio, turinčio interneto ryšį kompiuterio, interneto naršyklės pagalba. El. pašto informacija saugoma google sistemoje.

Svarbu: pirmą kartą jungiantis prisijungimo vardas yra vardas.pavarde (be lietuviškų raidžių), o slaptažodis yra aštuoni pirmieji asmens kodo skaitmenys. Po pirmo prisijungimo jūsų paprašys pasikeisti slaptažodį į savo norimą.

Darbuotojų el. pašto apribojimai ir galimybės:
– skiriami adresai: vardas.pavarde@basanaviciausprogimnazija.lt;
– neribotos vietos kiekvienai el. pašto paskyrai;
– ne daugiau 20 MB siunčiamo laiško dydis;
– POP/IMAP protokolų palaikymas;
– galimybė peradresuoti laiškus.

Klientinių el. pašto programų konfigūravimas.

Susidūrus su problemomis ar pamiršus slaptažodį, rašykite stasys@basanaviciausprogimnazija.lt arba užeiti į 304 kabinetą.