Progimnazijoje pradedama įgyvendinti The Duke of Edinburgh‘s Award programa

Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami pranešti, jog mūsų progimnazija tapo The Duke of Edinburgh‘s Award tinklo dalimi ir 2024 – 2025 mokslo metais išleisime pirmąją programos dalyvių laidą.

DofE (The Duke of Edinburgh’s Awards) – tai pasaulyje pirmaujanti neformaliojo švietimo programa, skirta jaunimui nuo 14 iki 24 metų. Programos esmėįveikti asmeninius iššūkius, kurie suteiktų praktinių gyvenimiškų ir karjerai naudingų įgūdžių, ugdytų drąsią, atsakingą ir visapusišką asmenybę.

Programą mokykloje pradedame įgyvendinti su aštuntų klasių mokiniais.

Šioje programoje dalyvaujantys mokiniai išsikels asmeninius tikslus įgūdžių tobulinimo, savanorystės bei aktyvios veiklos srityse ir jų sieks mokslo metų eigoje. Pavasarį aštuntokai intensyviai ruošis žygiui, kuris ir vainikuos dalyvavimo programoje metus.

Programa turi tris lygius – bronzinį, sidabrinį ir auksinį. Progimnazijoje sieksime bronzinių apdovanojimų, o gimnazijose mokiniai galės pratęsti DofE kelionę ir siekti aukštesnių programos lygių.

Atnaujinta: 2024/09/30