Į progimnaziją sugrįžta dalyvaujamojo biudžeto projektas!

Praėjusiais metais sėkmingai sudalyvavome EDU Vilnius ir Transparency International Lietuvos skyriaus organizuojamame dalyvaujamojo biudžeto projekte ir mokinių iniciatyva pasipuošėme progimnazijos koridorius naujais minkštasuoliais.

Progimnazijos renginių salėje pradėjome antruosius projekto metus. Renginio pradžioje visų 5-8 klasių atstovams progimnazijos direktorė pristatė mokyklos biudžeto sandarą, o viešnia iš „Sietuvos” progimnazijos Edita Gervetauskaitė paaiškino pagrindinius dalyvaujamojo biudžeto principus. Padirbėję grupelėse klasių atstovai sugebėjo sugeneruoti pirmines projekto idėjas!
Iki rudens atostogų idėjas aktyviai generuosime klasės valandėlių metu, lapkričio pradžioje rinksime geriausią, o daugiausia palaikymo sulaukusį projektą paskelbsime minėdami J.Basanavičiaus gimimo metines lapkričio 23d.
Nekantriai laukiame naujų mokinių idėjų ir linkime jiems sėkmės!

Atnaujinta: 2024/10/04