balionėliai

Tiems, kurie dar nevaikščiojo Dūkštos upelės pažintiniu taku rudenį, siūlome nuvykti į Neries regioninį parką. Neprivažiavus Dūkštų ąžuolyno, reikia sukti į kairę (apie 100 m nuo ąžuolyno).

Etnokultūros būrelio nariai ten jau pabuvojo. Pamatėme visą srauniosios Dūkštos pakrančių rudeninį grožį, pavaikščiojome Buivydų, Bradeliškių, Karmazinų piliakalnių takais, matėme Dūkštų bei Karmazinų atodangas.

Dūkštos upė primena kalnų upę, tačiau šiuo metu jos vagoje nedaug vandens, todėl lengvai galėjome pereiti jos ,,tiltais“ ir pamatyti senąjį šventąjį daubos ąžuolą. Prie jo reikia pasėdėti, patylėti. Sakoma, kad jam galima patikėti slapčiausias mintis ar išsakyti, ką negero esi padaręs, jis kiekvieno išklauso ir žmogui palengvėja…

Prie Vilnojos ežero pamatėme įdomių skulptoriaus V. Martikonio akmenų skulptūrų parką.Atnaujinta: 2013/10/09

Jums taip pat patiks

Bendruomenės dienos šventė
Bendruomenės dienos šventė
Pradinių klasių mokinių sporto šventė
Pradinių klasių mokinių sporto šventė
Penktokų eksperimentai su Nikon fototechnika
Penktokų eksperimentai su Nikon fototechnika