logo

„Šalies bibliotekos puoselėja meilę knygai visoje Lietuvoje ir yra svarbūs kultūros židiniai, sutelkiantys bendruomenę, skatinantys skaityti ir branginti gimtąjį žodį. Per šias Kalėdas visi kartu galime praturtinti mūsų bibliotekas ir padovanoti joms naujų knygų!“ – ragina Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Pernai susitelkę per „Knygų Kalėdų“ akciją mokyklos bibliotekai padovanojote 57 knygas, kurios  ne vienam  skaitytojui suteikė daug smagių akimirkų ir  džiaugsmo.

Lapkričio 19 – sausio 6 dienomis knygynuose „Vaga“, „Pegasas“, „Knygų namai“ ir „Humanitas“ įsikurs specialios „Knygų Kalėdų“ lentynos. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Naujų knygų mūsų bibliotekai galite padovanoti ir tiesiogiai!

Kviečiame atsiliepti į  2013-ųjų metų akcijos Knygų Kalėdoskvietimą ir

PADOVANOTI MOKYKLOS  BIBLIOTEKAI KNYGŲ.

Progimnazijos bibliotekai reikalingų knygų sąrašas

Daugiau informacijos rasite:  www.knygukaledos.lt


Atnaujinta: 2014/01/23

Jums taip pat patiks

Bendruomenės dienos šventė
Bendruomenės dienos šventė
Pradinių klasių mokinių sporto šventė
Pradinių klasių mokinių sporto šventė
Penktokų eksperimentai su Nikon fototechnika
Penktokų eksperimentai su Nikon fototechnika