Gerbiami progimnazijos bendruomenės nariai,

Nuoširdžiai dėkojame už pernai metais mūsų progimnazijai skirtus 1,2 procentus gyventojų pajamų mokesčio sumos. Kviečiame ir šiais metais prisidėti prie  Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos gerovės kūrimo. Mokyklos gerovė priklauso nuo visos bendruomenės geranoriškumo ir pastangų kurti mokytis motyvuojančią, jaukią, estetišką ugdymosi aplinką.

Jūsų parama padės mokiniams suteikti platesnių edukacinių galimybių (organizuoti išvykas, pažintines keliones), užtikrinti saugumą, įrengti naujas modernias mokymosi erdves, informacinių technologijų klases, skatinti mokinių sveikatinimą.

Daugiau informacijos rasite čia

Atnaujinta: 2022/04/08

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”