balionėliai

Lietingą rugsėjo 21 d. rytą 1 d klasės mokinukai ir jų tėveliai susitiko Vilniaus Geležinkelio stotyje, visi linksmi ir geros nuotaikos patraukė link traukinio Vilnius-Trakai. Pirmokams tai buvo pirma kelionė traukiniu. Ji neprailgo, prisiragavę įvairiausių skanumynų, kuriais vieni kitus vaišinome traukinyje, pagaliau atidundėjome į Trakus, nors tą dieną už lango ir lijo lietus, mūsų tai neatbaidė, visi patraukėme link Trakų pilies. Keliavome smagiai, paežere, žvalgėmės aplink, sutikome ančiukų šeimyną, laivus skrodžiančius ežero vandenis…

Trakų pilyje mūsų laukė gidas Jonas, kuris papasakojo apie Trakų pilį: supažindino mus su jos eksponatais, galėjome užlipti į pačią pilies viršūnę. Buvo labai įdomu.

Apžiūrėję pilį, patraukėme į Trakų policijos komisariatą, kur mūsų laukė uniformuoti pareigūnai. Jie papasakojo apie policijos darbą, aprodė policijos nuovadą, supažindino mus su policijos šūkiu, darbo įrankiais, žiūrėjome filmuką apie saugų eismą, gavome dovanų: atšvaitus, spalvinimo knygeles. Pasėdėjome netgi policininkų automobiliuose. Padėkoję už ekskursiją, iškeliavome valgyti kibinų. Pavakarieniavę, sotūs patraukėme link autobusų stoties, sulaukėme autobuso, vežančio keleivius į Vilnių ir vakarop sugrįžome į namus.

Diena buvo labai turininga, įdomi, daug pamatėme, daug sužinojome, o svarbiausia – susiradome naujų draugų, net ir tėveliai jų atrado.

Iki susitikimo kitose išvykose!

 1 d klasės mokytoja Rasa Kildišiūtė


Atnaujinta: 2013/10/09

Jums taip pat patiks

Bendruomenės dienos šventė
Bendruomenės dienos šventė
Pradinių klasių mokinių sporto šventė
Pradinių klasių mokinių sporto šventė
Penktokų eksperimentai su Nikon fototechnika
Penktokų eksperimentai su Nikon fototechnika