Rugsėjo mėnesį Lietuvos vaikų  ir jaunimo centras Neries regioniniame parke organizavo nacionalinį Lietuvos moksleivių žygį už sveiką ir judrų gyvenimo būdą ,,Sveikas kaip ridikas“.  Gražiomis Dūkštos upelio bei Neries pakrantėmis žygiavome ir pernai, tad šiemet taip pat nusprendėme tęsti tradiciją. Dabar grupę žygeivių sudarė 8d ir 8b klasių mokiniai bei šeštokas Pijus. Smagi kompanija nesunkiai įveikė 10 km atstumą. Žygio organizatoriai vienoje maršruto atkarpoje,  Bradeliškių piliakalnio papėdėje, buvo įrengę žaidimų ir atrakcijų zoną. Čia galėjome net blynų iš duonos tešlos išsikepti. Buvo įdomu ir smagu.

Pailsėję likusią kelio dalį nužygiavome dar greičiau. Džiaugėmės šiltu oru, visi buvo linksmi, draugiški. Su tokiais pakeleiviais galima ir ne į tokius lengvus žygius leistis!

Zita Didikienė,

Marija MašanauskienėAtnaujinta: 2018/09/20

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena