Vasario 16-ąją grupelė etnokultūros būrelio narių norėjo atšvęsti ypatingai – ant Naujosios Rėvos piliakalnio – didingą Lietuvos praeitį menančio paminklo. Iki piliakalnio prie Neries žygiavome 5 km, nepabūgę nei gausiai krintančių iš dangaus snaigių, nei apsnigtų takų. Miške žavėjo pasakiški sniegu pasidabinusių medžių vaizdai.

Atkeliavę prie Naujosios Rėvos piliakalnio, sukūrėme laužą, padainavome dainą ,,Giedu giesmelę“. Ant laužo išsivirėme pušų spyglių arbatos, pasivaišinome grožėdamiesi Neries upe ir klausydamiesi jos rėvų šniokštimo. Vaikai nusileido piliakalnio šlaitais prie šaltinio tyro vandens pasisemti.

Palikę piliakalnį, pailsėję, žygiavome tolyn pro Šilėnų kaimą. Eidami miško keliu, padėjome šeimai, kurios mašina įstrigo skersai kelio, išsilaisvinti iš sniego spąstų.

Namo grįžome pavargę, bet kupini įspūdžių.

 

Etnokultūros būrelio vadovė Marija MašanauskienėAtnaujinta: 2018/02/19

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių