image (8)Mokslo  metus  pradėjęs  projektas  ,,Lietuvos  tūkstantmečio vaikai” jau įsibėgėjo. Šios jau gražia tradicija tapusios viktorinos tikslas – supažindinti visuomenę su įvairiose Lietuvos mokyklose besimokančiais gabiais, aktyviais ir darbščiais vaikais. Toks šaunus mokinys yra ir mūsų progimnazijos  aštuntokas Dovydas Jotautas.

8C klasėje besimokantis jaunuolis rugsėjo 18 d. dalyvavo LRT laidoje ,,Lietuvos  tūkstantmečio vaikai”. Dovydą į laidą palydėjo šauni, spalvingais plakatais nešina palaikymo komanda. Viktorinoje netrūko įdomių, šmaikščių ir netikėtų klausimų. Iš pradžių Dovydui puikiai sekėsi atsakinėti į painius laidos vedėjų klausimus. Deja, vėliau teko pripažinti varžovų pranašumą. Bet juk svarbiausia dalyvauti, o ne laimėti, ar ne? Dovydas ir jo palaikymo komanda sutinka, kad jam pasisekė, jog iš tūkstančių vaikų, norėjusių ten dalyvauti, išrinko jį!

image (4)Mūsų progimnazijoje daug mokinių puikiai mokosi, yra olimpiadų, konkursų, viktorinų, varžybų prizininkai ir nugalėtojai, bet ne kiekvienas susimąsto apie galimybę tapti Lietuvos tūkstantmečio vaiku. Didžiuojamės Dovydo Jotauto drąsa išbandyti savo jėgas šiame populiariame moksleivių konkurse.

8C klasės auklėtoja Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2015/09/21

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą