LOGO ŽALIOSIOS KLASĖS RINKIMAI

„Žalioji mokyklos klasė“- tai projektas, skirtas Jono Basanavičiaus progimnazijos ekologinio švietimo veiklai pagyvinti. Jo metu mokiniai atliko užduotis, susijusias su gamtos puoselėjimu.

Pasirinkus ir įgyvendinus vieną iš įvairaus pobūdžio užduočių, buvo galima gauti ir kaupti Žaliosios klasės taškus. Šiandien skelbiame Žaliosios klasės rinkimų rezultatus.

Daugiausiai Žaliųjų taškų surinko netikėtai į pirmą vieną pakilusi 6b klasė – 1480, II vietoje liko, atrodo, neaplenkiami 5 b klasės mokiniai (851 taškas), o trečiąją vietą iškovojo labai kruopščiai ir atsakingai veiklas vykdę 2b klasės mokinukai, už darbus, naudingus aplinkai, sukaupę 600 taškų.

Nagrinėjant mokinių veiklas, paaiškėjo, kad mūsų mokyklos mokiniai savanoriauja gyvūnų prieglaudose, prižiūri augalus, lesina ir apgyvendina paukščius inkiluose, sodina medžius, dalyvauja gamtosauginėse akcijose ir laimi net miesto biologijos olimpiadoje, padėdami klasei surinkti Žaliųjų taškų.

Iki kitų metų rinkimų!

Biologijos mokytoja

Vilma


Atnaujinta: 2014/08/26

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!