„Žalioji mokyklos klasė“- tai projektas skirtas Jono Basanavičiaus progimnazijos ekologinio švietimo veiklai pagyvinti. Jo metu bus skiriamos užduotys, nukreiptos gamtos puoselėjimo labui. Paprasčiau tariant, tai ekologinių veiklų skatinimas mokykloje.

Pasirinkus ir įgyvendinus vieną iš įvairaus pobūdžio užduočių, bus galima gauti ir kaupti žaliosios klasės taškus Žaliojoje mokyklos kortelėje, kurią gaus kiekvienos klasės auklėtojas. Mokslo metų pabaigoje už draugystę su gamta, daugiausiai žalių balų surinkusios klasės bus apdovanojamos žaliomis dovanomis!

Detalus projekto ir siūlomų veiklų, už kurias galima gauti taškų sąrašas prisegamas šios žinutės apačioje. Rinkitės ir dalyvaukite.

[gview file=”https://basanaviciausprogimnazija.lt/wp-content/uploads/2013/12/Zalioji-mokyklos-klase.pdf” save=”0″]

 

Puoselėkime draugystę su gamta, gyvenkime darniai.

Biologijos mokytoja Vilma Gudynienė


Atnaujinta: 2013/12/09

Jums taip pat patiks

Šokiai STEPO žingsniu
Šokiai STEPO žingsniu
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”