„Žalioji mokyklos klasė“- tai projektas skirtas Jono Basanavičiaus progimnazijos ekologinio švietimo veiklai pagyvinti. Jo metu bus skiriamos užduotys, nukreiptos gamtos puoselėjimo labui. Paprasčiau tariant, tai ekologinių veiklų skatinimas mokykloje.

Pasirinkus ir įgyvendinus vieną iš įvairaus pobūdžio užduočių, bus galima gauti ir kaupti žaliosios klasės taškus Žaliojoje mokyklos kortelėje, kurią gaus kiekvienos klasės auklėtojas. Mokslo metų pabaigoje už draugystę su gamta, daugiausiai žalių balų surinkusios klasės bus apdovanojamos žaliomis dovanomis!

Detalus projekto ir siūlomų veiklų, už kurias galima gauti taškų sąrašas prisegamas šios žinutės apačioje. Rinkitės ir dalyvaukite.

[gview file=“https://basanaviciausprogimnazija.lt/wp-content/uploads/2013/12/Zalioji-mokyklos-klase.pdf“ save=“0″]

 

Puoselėkime draugystę su gamta, gyvenkime darniai.

Biologijos mokytoja Vilma Gudynienė

Jums taip pat patiks

Paskaita ketvirtokams  -,,Kodėl žmonės valgo?“
Paskaita ketvirtokams -,,Kodėl žmonės valgo?“
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams