Kovo 16 dieną Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko neapsakomai įdomi, linksma ir prasminga pamoka su teatro „Teatriukas“ aktoriais. Spektaklis „Žalia gyva“ – tai žaismingai vaikams pasakojama Vilniaus istorija, tačiau čia svarbi ne tiek laiko tėkmė, faktai, kiek tikros istorijos. Spektaklyje kalbama apie atmintį, kuri mums amžinai gyva. Autoriai dalinosi mintimis, kad kurdami temą spektakliui, mąstė apie tai, kas skauda, gyva, apie vaikystės prisiminimus. Tai paliečia vaikų širdis, leidžia jiems pažvelgti į viską savo akimis. Vilniaus praeitis mums, kaip ir kiekvienam lietuviui, labai svarbi. Nuoširdžiai džiaugiamės ir dėkojame akcijos organizatoriams ir aktoriams už puikias emocijas ir žinias!

 

Pradinių klasių mokytoja

Ingrida Mereckaitė

Atnaujinta: 2018/03/21

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”