Klausimelis

Pasibaigė ,,Savaitės klausimėlio“ pirmasis etapas,  tad skelbiame šauniausių mūsų žaidėjų rezultatus. Visų  žaidimo etapų nuolatinis laimėtojas  Povilas Mačiulis iš 8c klasės ir šį kartą tapo pirmuoju – surinko 110 taškų (iš 140 galimų). SVEIKINAME! Povilas nenustebino, tačiau to negalime pasakyti apie  6c klasės mokinę Simoną Brūzgaitę. Ji surinko 100 taškų  ir  šiame etape užėmė 2-ąją vietą.  Šaunuolė Simona! Povilai, dėmesio, JI ATEINA!!!

 Šį pusmetį su užsidegimu žaidė  8c klasė mokinys Mindaugas Stanys ir surinkęs 80 taškų yra 3-čioje vietoje. Jis suprato posakio ,,Ką žinosi, ant pečių nenešiosi“ reikšmę ir į dėžutę sumetė teisingus atsakymus. Sėkmės Mindaugai!

Gerą rezultatą pademonstravo 6c klasės mokinė Kotryna Liutkutė, surinkusi 60 taškų.  Mergaitė aplenkė ne vieną. O aštuntokai Nojus Jucevičius (8c)  ir Eidisonas Gridziuška (8b), matyt, ,,dėl taikos žemėje“, surinko lygiai po 50 taškų. Ačiū, vaikinai, kad žaidžiate. Geru žodžiu reikia paminėti ir Emiliją Jokubauskaitę6b klasės, kuri surinko 40 taškų . Ji svajoja  aplenkti dar ne vieną iš jūsų. Ar tiesa J?

 Po 30 taškų surinko visa ,,žaidėjų komanda“: Donatas Laužikas (8c), Martynas Kazlauskas (6c), Roberta Mudėnaitė (6c), Gabrielė Soročkinaitė- Marcinkevičiūtė (6b), Austėja Jurkynaitė (6b), Smiltė Volkovaitė (6b). Žaidimo finalas jūsų rankose J

Kiti mokiniai surinko mažiau nei 30 taškų. Jie laukia laimingų klausimų bei galimybės įsilieti į sėkmingų žaidėjų gretas. Truputis pastangų, viena kita sėkminga paieška internete, enciklopedijose, ir rezultatas  nustebins.

Linkime sėkmės antrajame etape!

 

Informaciją parengė Irena Karpavičienė


Atnaujinta: 2015/02/06

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”