60 taškų Šių mokslo metų pirmąjį pusmetį žaidėjų elite  atsidūrė  Juozas Sirvydis iš 8c klasės. Jis surinko 60 balų. Šio mokinio rezultatai būtų dar geresni, jei kuriam laikui  nebūtų ,,išlėkęs iš trasos“.  Juozai, laikyk vairą tvirčiau! Tiek pat balų surinko ir Laura Abaravičiūtė5b klasės. Tai geriausiųjų žaidėjų ,,ekipažo šturmanė“. Laura, pirmyn! ,,Savaitės klausimėlio“  fenomenu tapo žaidėjas Aleksas Damalakas1 e klasės. Jis įrodė, kad ūgis čia  visai nesvarbus. Aleksui surinkti tiek balų padėjo stipri namų palaikymo komanda ir knygų skaitymas! Sėkmės žaidžiant!

50 taškų Etelė Naureckaitė5b klasės tikriausiai vieną dieną  nusprendė tegul varnos skraido būriais, o aš skrisiu viena… ir tapo vienintele žaidėja, surinkusia 50 balų. Sveikiname J

40 taškų Ypatingų pagyrimų nusipelno 2a klasės žaidėja Aleksandra Narkevičiūtė, kuri kruopščiai ir atkakliai ieškojo informacijos internetinio  vandenyno platybėse. Jos laivas plaukia teisinga kryptimi! Monika Stučkaitė5b klasės žaidė taip tarsi vaikščiotų po kruizinio laivo denį – išdidžiai  žvelgdama į horizontą, kuriame ir pamatė teisingus atsakymus J Sėkmės, Monika! 8a klasės mokinys Aleksandras Melnik ir 8c klasės mokinys Simonas Danys  žaidė principu ,,Kai atėjau, tai  pamačiau ir nugalėjau!“. Ir jie teisūs! O užimta pozicija aukštesnė už jų ambicijas J

30 taškų 2a klasės mokinė Laura Koroliova yra  atkaklumo pavyzdys. Ji surinko 30 taškų. Ši žaidėja, ieškodama teisingo atsakymo, be klijų gali ilgam prilipti prie kompiuterio ekrano… Šaunuolė  Laura J ,,Trys muškietininkai“: Laurynas Skirgaila (8a),  Dominykas Dautoras (8a) , Dovydas Jotautas (8c),  pagauti įkvėpimo  žaisti  ir jūrą  gali perplaukti su Google maps.  Sėkmės ir įkvėpimo!

20 taškų Po 20 taškų surinko tie žaidėjai, kurie atėję į mokyklą spėjo ,,pasigauti mintį“, kad reikia užsukti į biblioteką, nes ten  yra naujas ,,Savaitės klausimėlis“ ??? Ir neapsiriko! Jiems tą rytą kaip saulė ,,patekėjo“ naujas  klausimas J . Sveikiname:

2a  Ieva Alikovaitė

2a  Orinta Matevičiūtė

5d Radžiukynaitė Daiva

5d Mėčelytė Justina

5d Poškutė Veronika

6a Kašauskas Povilas

6a Eitvydas Trioška

7c Černiauskas Arnas

7c Mudėnaitė Roberta

7c Liutkutė Kotryna

7d Graužinytė Elzė

7d Karpova Nika Eliza

10 taškų Po 10 taškų surinko iš viso 19  mokinių. Tai žaidėjai, kurie visą pusmetį ,,meditavo“ ir jiems vieną kartą ,,nušvito“ teisingas atsakymas. Šio ilgo sąrašo šį kartą neskelbsime tikėdamiesi, kad kitame etape pavyks išsiveržti į priekį su didesniu taškų bagažu.

0 taškų Dėkoju visam  būriui žaidėjų, kurie ,,šaudė į taikinį“, bet neatsakė nei į vieną klausimą. Mes vertiname jus kaip savanorius, atvykusius į pratybas. Dėmesio! Jūsų laukia  II-ojo etapo kovų laukas. Pirmyn!

Ačiū visiems žaidžiantiems. Linkime sėkmės kitame žaidimo etape!!!

Atnaujinta: 2016/02/09

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama