VšĮ „LIONS Quest Lietuva“ atstovybė progimnazijos mokiniams padovanojo gyvenimo įgūdžių ugdymo programos „Paauglystės kryžkelės“ pratybų sąsiuvinius „Pokyčiai ir iššūkiai“. Burtai lėmė, kad jie atiteko 5c klasei.

Džiaugiamės, jog prie šios dovanos aktyviai prisidėjo mūsų progimnazijos septintokai Simas Sakalauskas, Jonas Pangonis, Michalovska Emilė, Milena Maksimovič, Evelina Ilinova, Paulius Vasiliauskas, Kristina Paškauskaitė, Sylvia Veronica Mcglone, Nikolas Andre Dushuashvili bei mokytoja Angelė Laurinavičienė.

Ši grupė pavasarį dalyvavo „LIONS Quest Lietuva“ atstovybės organizuotoje „Tulpių dienos“ akcijoje, kuria buvo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į smurto prieš vaikus problemą ir taip prisidėti prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės paskelbtos akcijos „Už saugią Lietuvą“. Visos surinktos lėšos buvo skirtos knygų, ugdančių mokinių socialinius emocinius įgūdžius, leidybai.Atnaujinta: 2018/09/24

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė