IMG_0258Rugsėjo 23-oji Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos bendruomenei įsimins ilgam. Tądien duris atvėrė projekto „VMG mokykla“ moderni kulinarijos klasė. Iki to, ką dabar turime, buvo nueitas ilgas kelias. Kelias, kupinas ryžto, užsispyrimo ir begalinio tikėjimo savo svajone.

Viskas prasidėjo nuo didžiulio troškimo savo mokykloje turėti modernią kulinarijos klasę, kurioje būtų galima kūrybiškai gaminti sveiką ir skanų maistą. Prieš dvejus metus tachnologijų mokytoja A. Jurgaitienė sužinojo, kad skelbiama atranka į analogų pasaulyje neturintį verslo ir socialinės atsakomybės projektą ,,VMG mokykla”. Subūrusi bendraminčių komandą, ši iniciatyvi ir kūrybinga mokytoja skatino tikėti, kad savo tikslą galime pasiekti. Surėmę pečius, dirbo visi – nuo mažiausio iki didžiausio. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad nuo šiol turime šiuolaikišką kulinarijos klasę.

IMG_0272

Atidarymo šventėje netrūko smagių akimirkų, šypsenų, padėkų ir, žinoma, skanaus maisto. Mokiniai kartu su Alfu Ivanausku pamalonino svečius pagaminę skanų desertą. „VMG mokykla“ projekto vadovė R. Ulberkytė-Stankus džiaugėsi,mokyklos iniciatyva, linkėjo kūrybingų ir skanių akimirkų naujoje klasėje.

IMG_0267

Kulinarijos pamokos mokykloje turi gilias ir nenutrūkstamas tradicijas. Tikime, kad nuo šiol mokiniai, turėdami geriausias sąlygas galės mokytis, pažinti, kurti, įgyvendinti visus kulinarinius sumanymus.

Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2015/10/01

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”