Vilniaus 700 – ojo jubiliejaus proga progimnazijos koridoriai tampa Vilniaus gatvėmis, o juose iškabinti visų, nuo pirmokų iki aštuntokų, mokinių darbai.
Pradinukų koridorius-gatves puošia: Gedimino pilis keturi metų laikai, karpiniai-nameliai „Ateities Vilnius”, klasikinio Vilniaus architektūra, iliustruoti eilėraščiai apie Vilnių, geležinio vilko portretai, Gedimino sapno iliustracijos, laiškai Gediminui.
Vyresniųjų koridorius-gatves puošia: piešiniai „Vilniaus legendos”, darbai: Vilnius miniatiūrose, piešiniai „Vilnius. Kelias namo.”, iliustruoti tekstai rašytojų, poetų, gyvenusių Vilniuje. Taip pat laiškai Gediminui, eilėraščiai, skirti Vilniui. Fotografijos: Vilniaus vaizdai. 700 QR kodų, kuriuose užkoduoti sveikinimai, siūlymai, linkėjimai Vilniui ir nuo mūsų mokyklos visai Lietuvai.
Didžiuojamės savo mokiniais, mokytojais, visi darbuotojais. Didžiuojamės Vilniumi!Atnaujinta: 2023/01/17

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”