dscf1641

Sausio 18 d. vyko Vilniaus jaunųjų turistų centro suorganizuota šventė ,,Vilniaus žiema – 2014 m.“. Džiugu, kad ir mūsų progimnazijoje atsirado mokinių, nepabijojusių šaltuko ir dalyvavusių šioje šventėje. Kliūčių ruože susirungė komandos, kuriose buvo po 6 mokinius.

Mūsų komanda vieną kartą laimėjo virvės traukimo rungtį, tolesnei kovai nebeužteko jėgų. Kliūčių ruožo varžybose pasirodėme tikrai gerai – iš pradžių pirmavome, tačiau baigiantis rungtynėms likome ketvirti. Dėl to mokiniai nė kiek nenusiminė.

Gaila, kad kitų mokinių tėveliai pabijojo savo vaikus išleisti į šią šventę, kurioje tikrai buvo smagu. Nebuvo šalta, švietė saulė, prie miško degė laužas, ant kurio išvirėme skanią grikių košę, gėrėme karštą arbatą, kepėme dešreles.

Grįžome linksmai nusiteikę, įrodę sau ir kitiems, kad esame greiti ir vikrūs.

 

Mokinius lydėjo Zita Didikienė, Marija Mašanauskienė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas