sport-clip-art-sports-camp-clipart2015 m. lapkričio 13 d. dešimt mūsų progimnazijos ketvirtokų ir dvi trečiokės dalyvavo 2015-2016 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Vilniaus miesto kvadrato varžybose.
Pogrupio žaidėjai: S. Daukanto progimnazija, Karaliaus Mindaugo pradinė mokykla, S. Konarskio vidurinė mokykla, Naujamiesčio vidurinė mokykla, J. Basanavičiaus progimnazija.
,,Nelaimėjome nei penktos, nei ketvirtos, nei trečios, nei antros vietos. Liko tik pirma vieta, tai ją ir pasiėmėme”- taip džiaugėsi komandos nariai. Su dar didesne sportine ugnele kausimės pusfinalyje. Palinkėkite mums sėkmės!
Mokytoja Stasė Andrėkienė


Atnaujinta: 2015/11/16

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena