II vieta Vilniuje

Balandžio 25 d. Lietuvos edukologijos universitete, Gamtos, matematikos ir technologijų fakultete, vyko Vilnius miesto penktų–aštuntų klasių moksleivių gamtos mokslų olimpiada. Mūsų mokyklos mokinys Matas Bukelskis (7a), surinkęs 81 tašką, aplenkė 40 geriausiai biologiją besimokančių miesto septintokų ir iškovojo garbingą II – ąją vietą. Sveikiname Matą!

Pernai, dar būdamas penktokėlis, savo grupėje taip pat II – ąją vietą mieste užėmė Laurynas Skirgaila (6a).

Kartu su Matu šiais metais joje dalyvavo mokyklinės biologijos olimpiados laimėtojai Adomas Gliožeris (5b) (mokytoja B. Poškienė), Aleksandras Melnik (6a), Matas Bukelskis (7a) ir Paulius Montvila (8b), užėmęs taip pat puikią 14 vietą (mokytoja V. Gudynienė).

Džiaugiamės laimėjimais!


Atnaujinta: 2014/05/22

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė