DSC_1264[1]Vasario 24 dieną Jono Basanavičiaus progimnaziją aplankė prancūzų kalbos ir Emile klasių mokytojai iš Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos. Atvyko direktorė Vilija Sušinskienė, geografijos mokytoja metodininkė Vida Balevičienė, vyresnioji muzikos mokytoja Rima Vaickelionytė – Zenevičienė ir prancūzų kalbos mokytoja metodininkė Danguolė Pumputienė.

Svečiai stebėjo 3 ir 4 klasių integruotą muzikos ir prancūzų kalbos pamoką „Muzika Prancūzijoje“,  kurią vedė muzikos mokytoja ekspertė Jelena Valiulienė ir stažuotojas iš Prancūzijos Jacques Uberti. Svečiai stebėjo prancūzų kalbos mokytojos Danutės Stankaitienės pamoką 8 klasės mokiniams ir integruotą prancūzų kalbos bei informacinių technologijų pamoką 7 klasių mokiniams, kurią vedė prancūzų kalbos mokytoja metodininkė Violeta Karnišauskaitė ir informacinių technologijų mokytojas Gintaras Sereika.

DSC_1259[1] DSC_1284[1]

Mokytojai dalinosi gerąja darbo patirtimi. Vyko diskusijos apie Emile mokymo galimybes ir plėtrą Lietuvos ugdymo įstaigose, kalbama apie mokyklų bendradarbiavimą. Svečiai liko sužavėti aktyviu progimnazijos mokytojų darbu, vaikų prancūzų kalbos gebėjimais.

Svečiai pakvietė mokytojus ir toliau bendrauti bei bendradarbiauti, šį pavasarį aplankyti Alytaus Dzūkijos pagrindinę mokyklą

      DSC_1292[1]

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Rakauskienė


Atnaujinta: 2016/02/29

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė