Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija buvo apdovanota „Programos „eTwinning” mokykla 2023-2024″ ženkleliu už sėkmingą eTwinning projektų veiklą, bendradarbiaujant su moksleiviais iš užsienio šalių.
Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo prancūzų kalbos  bendradarbiavimo projektuose su moksleiviais iš Turkijos, Lycée français Notre-Dame de Sion mokyklos. Projekte „A travers les fêtes et les traditions on d’écouvre l’ amitié”, mokiniai supažindino kitos šalies draugus su Lietuvos kultūra, taip pat domėjosi Turkijos tradicijomis ir gilino prancūzų kalbos žinias. O projekte „Tour du monde des clichés francophones“ mokiniai domėjosi skirtingų frankofoniškų šalių kultūra ir jų stereotipais. Projektus vainikavo tarptautinės video konferencijos, aptariant projektų įspūdžius ir rezultatus.

Atnaujinta: 2023/11/13

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”