NUOSTATAI

Tikslas: populiarinti krepšinį, kaip judėjimo ir bendravimo formą, skatinti tikslingai ir sveikai leisti
laisvalaikį, stiprinti progimnazijos mokinių ir ją baigusių mokinių bendruomeniškumą.
Dalyviai: 5-8-tų klasių Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos mokiniai, jų tėvai, globėjai ir Vilniaus
Jono Basanavičiaus vidurinę mokyklą, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnaziją ar Vilniaus Jono
Basanavičiaus gimnaziją baigę mokiniai.
Laikas ir vieta: 2019.11.23 11val. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos sporto salė
Apdovanojimai: atskirų grupių nugalėtojai apdovanojami diplomais ir atminimo medaliais
Turnyro organizatoriai: Asociacija “JBVM ALUMNI”

VARŽYBŲ PROGRAMA

-“JAUNIMO TURNYRAS 3×3”
-KREPŠINIO ĮGŪDŽIŲ ESTAFETĖS
-“ALUMNIŲ 3×3”
-TRITAŠKIŲ KONKURSAS

REGLAMENTAS

“3×3”
1. Komandą sudaro trys tos pačios klasės žaidėjai ir vienas atsarginis (gali ir nebūti) – “Jaunimo
turnyre” ir trys tos pačios kartos žaidėjai ir vienas atsargini (gali ir nebūti) – “Alumnių turnyre”.
2. Varžybos vyks “vieno minuso” sistema, rungtynės 10min + 5min apšilimui
3. Komandos privalo rungtyniauti su sportine apranga ir vilkėti vienos spalvos marškinėlius.
4. Keitimų skaičius neribojamas
5. Už taiklų metimą skiriamas vienas taškas, už metimą iš trijų taškų zonos – du taškai.
6. Komandai prasižengus penkis kartus už visas kitas pražangas metamas vienas baudos metimas.
7. Jei rungtynės baigiasi lygiu rezultatu, pergalė įskaitoma komandai, kuri rungtynes pradėjo gindamasi.

“Įgūdžių estafetėje” (dalyvauja poros: vaikas ir tėtis, vaikas ir mama, vaikas ir senelis, mama ir tėtis ir pan.)
ir “Tritaškių konkurse” gali dalyvauti visi norintys Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos
bendruomenės nariai.

REGISTRACIJA

Registracijos ir kitais klausimais kreiptis į “JBVM ALUMNI” komandos trenerį A. Kuliešį.
Tel.: 867101011
El.p.: kuliesisandrius@gmail.com
PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS, NES VIETŲ SKAIČIUS TURNYRUOSE RIBOTAS.
ŽAIDĖJAI PERSIRENGIA RŪBINĖSE, O DAIKTUS PASIDEDA PRIE ATSARGINIŲ ŽAIDĖJŲ
SUOLELIO, ESANT GALIMYBEI – SPINTELĖSE.

Atnaujinta: 2019/11/21