2017 m. kovo 22 d. Vilniaus katechetikos centro didžiojoje salėje (Aušros vartų g. 12) vyko kasmetinė Vilniaus miesto mokyklų viktorina 6 klasėms „Dekalogas ir Šventasis Raštas“. Viktorinoje dalyvavo 7 komandos iš įvairių mokyklų: Martyno Mažvydo progimnazijos, Ąžuolyno progimnazijos, šv. Kristoforo progimnazijos, „Spindulio“ progimnazijos, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro, Petro Vileišio progimnazijos bei „Vilnies“ pagrindinės mokyklos. Nugalėtojais tapo Švento Kristoforo progimnazijos moksleiviai. Antrąją vietą užėmė „Spindulio“ progimnazija, bei trečiąją – „Vilnies“ pagrindinė mokykla.

Parengė Genovaitė Dobikaltienė

 

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/03/24

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena