32Lapkričio 13 d. 1 a klasės mokiniai bei jų tėveliai lankėsi Valstybiniame mažajame teatre ir žiūrėjo spektaklį „Mano batai buvo du“. Spektaklis sukurtas žaidimo principu, skamba gyvai aktorių atliekamos dainos pagal populiarią ir šiek tiek mažiau žinomą lietuvių poetų kūrybą. Scenoje vaidino keturi aktoriai, kurie sukūrė nuostabų reginį, prikausčiusį visų mokinukų dėmesį. Šio spektaklio sumanytoja ir režisierė klasės mokinio Gabrieliaus mama Gintarė Latvėnaitė. Džiaugiamės puikiai praleidę laiką su bendruomene ir susipažinę su mokinio mamos darbu.   

 

1 a klasės mokytoja R. Kacevičiūtė

Jums taip pat patiks

Projektas „Europos valstybių vėliavos paslėptos erdvinių kūnų labirintuose“
Tyrėjų diena – 2022
Debiutas frankofoniško teatro festivalyje „Premiers Rideaux“
Debiutas frankofoniško teatro festivalyje „Premiers Rideaux“