32Lapkričio 13 d. 1 a klasės mokiniai bei jų tėveliai lankėsi Valstybiniame mažajame teatre ir žiūrėjo spektaklį „Mano batai buvo du“. Spektaklis sukurtas žaidimo principu, skamba gyvai aktorių atliekamos dainos pagal populiarią ir šiek tiek mažiau žinomą lietuvių poetų kūrybą. Scenoje vaidino keturi aktoriai, kurie sukūrė nuostabų reginį, prikausčiusį visų mokinukų dėmesį. Šio spektaklio sumanytoja ir režisierė klasės mokinio Gabrieliaus mama Gintarė Latvėnaitė. Džiaugiamės puikiai praleidę laiką su bendruomene ir susipažinę su mokinio mamos darbu.   

 

1 a klasės mokytoja R. Kacevičiūtė


Atnaujinta: 2016/11/20

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena