Eišiškių St. Rapolionio gimnazijos buvusiam direktoriui Vytautui Dailidkai kovo 28 d. sukako 80 metų. Etnokultūros būrelio nariai, tiek kartų keliavę po Rytų Lietuvą vedami gido V. Dailidkos, negalėjo praleisti tokios progos. Todėl penktadienį po pamokų, Jaunųjų turistų centro direktoriaus dėka gavę autobusiuką (už tai nuoširdžiai dėkingi), išrūkome į Eišiškes. Net septyni vaikai vyko pasveikinti mūsų jubiliato. Kartu nuvykę į V. Dailidkos sodą, prisikapojome malkų, sukūrėme laužą ir prie ugnelės išsakėme visus mūsų palinkėjimus bei įteikėme dovanas, kurtas su meile. Austėja padovanojo savo gražų piešinį. Nojus perskaitė mūsų palinkėjimus, o Kotryna nustebino labai išraiškingai perskaičiusi poeto A. Nykos – Niliūno eilėraštį. Vytautas Dailidka tai net nufilmavo. Atsisveikindamas jubiliatas pasidžiaugė mūsų atvykimu, o mums irgi buvo gera, kad galėjome šį brangų žmogų nudžiuginti. Tikimės dar nuvykti į Eišiškes ir susitikti su V.Dailidka ant įdomių šio krašto piliakalnių, nes šiemet piliakalnių metai.

Etnokultūros būrelio vadovė Marija Mašanauskienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/04/03

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė