Kovo 26 dieną progimnazijos 8 d. klasės mokinės dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų prevenciniame renginyje „Vienam džiaugtis liūdna…“ . Tai yra vienas iš Vilniaus miesto projekto „Draugystės tiltai“ inicijuojamas renginys, kuris vyko Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje.
Šio renginio tikslas – aktyvinti Vilniaus miesto mokyklų bendravimą ir bendradarbiavimą, komandinio darbo įgūdžius. Mokiniai dalyvavo bendrame integraciniame žaidime – šokis, kūrybinėse dirbtuvėse „Gyvenimo traukinys“, gerai praleido popietę, susirado naujų draugų.
Daugiau nuotraukų galite rasti čia:

https://www.facebook.com/vilniusJBGAtnaujinta: 2019/04/02

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena