Kovo 26 dieną progimnazijos 8 d. klasės mokinės dalyvavo Vilniaus miesto mokyklų prevenciniame renginyje „Vienam džiaugtis liūdna…“ . Tai yra vienas iš Vilniaus miesto projekto „Draugystės tiltai“ inicijuojamas renginys, kuris vyko Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje.
Šio renginio tikslas – aktyvinti Vilniaus miesto mokyklų bendravimą ir bendradarbiavimą, komandinio darbo įgūdžius. Mokiniai dalyvavo bendrame integraciniame žaidime – šokis, kūrybinėse dirbtuvėse „Gyvenimo traukinys“, gerai praleido popietę, susirado naujų draugų.
Daugiau nuotraukų galite rasti čia:

https://www.facebook.com/vilniusJBGAtnaujinta: 2019/04/02

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos