Kovo mėnesį mūsų progimnazija tradiciškai prisijungia prie Nacionalinės veiksmo savaitės „Be patyčių 2018“. Mokyklos bendruomenės nariai  įsitraukia į įvairias veiklas, kurių tikslai – kurti pagarbius tarpusavio santykius, skatinti mokinių sąmoningumą bei  atsakomybę už savo veiksmus, ugdyti kritinį mąstymą ir pasitikėjimą savimi. Siūlome susipažinti su šios iniciatyvos veiklų planu ir aktyviai dalyvauti.

[gview file=”https://basanaviciausprogimnazija.lt/wp-content/uploads/2018/03/Veiksmo-savaitė-be-patyčių-2018-1.docx”]

Atnaujinta: 2018/03/09

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”