img_20140328_124348

Kovo 24-31 dienomis buvo minima „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Buvo vykdomos įvairios veiklos, kurių tikslas – padėti mokiniams suprasti, kad bendraudami, toleruodami vieni kitų nuomonę ir gerbdami vieni kitus, būsime laimingesni, saugesni mokykloje ir už jos  ribų.

„Savaitei BE PATYČIŲ“ veiklos.

1 aukšto fojė stovėjo „Gerų minčių  medis“: mokiniai ant pagamintų baltų gėlių žiedelių ir žalių lapelių rašė atsiprašymus, dėkojo vieni kitiems, mokytojams, surašė linkėjimus, gražius žodžius apie draugystę. Visi užrašyti žiedai ir lapeliai buvo pritvirtinti prie medžio šakų.  „Gyvenimo keliu einu ne vienas“ – daug draugystės pėdučių, kurios vedė prie gerų minčių medžio.

Mūsų mokyklos aštuntokų komanda dalyvavo Vilniaus regiono 8 klasių mokinių konferencijoje „O aš į mokyklą noriu“, kuri vyko Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijoje.

Taip pat buvo vykdoma teminė knygų paroda „Vaikai, gyvenkime draugiškai”, kurioje  pristatytos  ir naujos, ir laiko patikrintos knygos apie  draugystę.

Tuo pat metu buvo pristatomi 3–7 klasių mokinių rašiniai tema „Mano geriausia diena mokykloje”. Parodą pagyvino išmoningai mokinių sukurtos „Draugystės knygos”.

Organizuotas susitikimas su inspektore Jolanta Zaviša, kuri vedė paskaitėlę – „Patyčių ir smurto prevencija“.

Paskutinį mėnesio penktadienį, t. y. kovo 28 d. 5-8 klasių mokinius raginome apsirengti žalios arba oranžinės spalvos drabužiais.

Savaitės be patyčių veiklas užbaigėme žaidimu „Tegul tavo gera nuotaika visada laimi!“. Tai žaidimas „kryžiukai-nuliukai“, tik šįkart naudojome ženklus – šypsenėlę :-) ir liūdesiuką :-(.

Socialinė pedagogė

Asta Gocentaitė

Atnaujinta: 2014/04/03

Aštuntokai analizavo klimato kaitos problemas