Veido prieziura

2014 m. spalio 21 d. progimnazijoje vyko šviečiamasis seminaras apie veido odos priežiūrą 8A, 8C, 8D, 7C klasių mokiniams, kurį vedė gydytoja dermatologė Ugnė Jarilinaitė – Grinaveckė. Seminaro tikslas – šviesti paauglius apie probleminę veido odą, kankinančius bėrimus ir spuogus. Gydytoja paaiškino mokiniams spuogų atsiradimo priežastis, profilaktiką ir pagrindinius gydymo principus.

 

VSPS Violeta Ivanskaja,

socialinė pedagogė Asta Gocntaitė


Atnaujinta: 2014/10/24

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines