balionėliai

Septintų klasių mokiniai bei kraštotyros būrelio nariai aplankė pernai pasodintą Maironio giraitę Neries regioniniame parke, netoli Karmazinų pilkapių.Vykome atsodinti kelių neprigijusių ąžuoliukų. Pasodinę naujus medelius, mokiniai deklamavo jiems eilėraščius, skaitė sakmes ir padainavo dainą ,,Ąžuolai žaliuos“. Tikimės, kad dabar Maironio giraitėje visi ąžuolai augs ir žaliuos.

Kartu su Neries regioninio parko biologu Sauliumi Pupininku aplankėme Karmazinų pilkapius, pasigrožėjome rudens spalvomis Dūkštos upelio slėnyje nuo Buivydų piliakalnio.

A.Mičiūnienė, S.Vanagienė, Z.Didikienė, M.Mašanauskienė


Atnaujinta: 2013/10/15

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė