Jono Basanavičiaus vertybių puoselėjimas progimnazijoje Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos bendruomenei svarbūs tautiškumo, patriotiškumo bei pilietiškumo principai. Lietuvos valstybės atkūrimo diena kasmet čia tampa didžiule švente – rengiamos piešinių, rašinių parodos, mokytojai organizuoja netradicines pamokas, kalba apie laisvę, nepriklausomybę. Jono Basanavičiaus puoselėtos vertybės yra ir mūsų progimnazijos vertybės. Kasmet minėdami Vasario 16-ąją, mes susiejame save su visa lietuvių tautos istorija, su pagrindine jos darbų ir žygių idėja, žvelgiame į savo praeitį kaip sąmoningi jos paveldėtojai. Mūsų mažos tautos, kurią istorijos vingiai negailestingai blaškė, širdyse ši data užima ypatingą vietą. Valstybės atkūrimo dienai paminėti šiemet sugalvota įdomi, kūrybiška veikla. Mokytojai bei mokiniai atsakinėjo į klausimus, susijusius su J. Basanavičiaus asmenybe, veikla bei išsakė savo nuomonę apie progimnazijos vertybes: tautiškumą, bendruomeniškumą, atsakingumą, kūrybiškumą, žingeidumą, nuolatinį tobulėjimą.

Parengė Asta Šalkauskaitė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/02/27

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”