Kiekviena šventė prasminga tiek, kiek prasmingas jos šventimas. Kaip švenčiame šventes – kiekvieno asmeninis reikalas. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija aktyvi lietuviškų tradicijų ir pilietiškumo ugdymo puoselėtoja. VASARIO 16 dieną progimnazijos jaunučių choro „Kregždelė“ ir folkloro ansamblio „Rugelis“ dalyviai su tėveliais ir mokytoja Jelena Valiuliene pasitiko dalyvaudami pilietinėje iniciatyvoje „Amžinoji ugnis“, kurią antri metai organizuoja Naujosios Romuvos pilietiškas jaunimas. Augame ir stipriname pilietiškumo suvokimą. Dainuojame ir giedame mokydamiesi suprasti – kokia svarbi Lietuvai vieninga sutartinė.

Mokytoja Jelena Valiulienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/02/19

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena