„Laisvė – tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė“.        Adolfo Suárez

Šiais metais mūsų valstybė mini atkurtos Lietuvos šimtmečio jubiliejų. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija bei Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį švenčia ypatingai. Šios dvi mokyklos dalyvauja tarptautiniame projekte „Tiltas tarp Lietuvos ir kosmoso“, kuris apima daugybę veiklų.

Vasario 8 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija bei Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija, įgyvendindamos projektą „Tiltas tarp Lietuvos ir kosmoso“, organizavo edukacinių veiklų dieną. Mokiniai dalyvavo debatuose, olimpiadose, istorinių žaidimų, šokių, finansinio raštingumo, kulinarijos ir kitose veiklose.

Tos pačios dienos vidurdienį dviejų mokyklų mokiniai bei mokytojai kvietė stebėti unikalią akciją – rankų tiltas Lietuvai. nuo Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos per visą                        S. Konarskio gatvę iki pat Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos nusidriekė įspūdingas rankų tiltas. Progimnazijos bei gimnazijos mokiniai rankomis susikibo į gyvą grandinę, simboliškai atkartojančią legendinį Baltijos kelią.

13.00 val. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko šventinis koncertas, skirtas Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti. Renginio svečias – ilgametis diplomatas, visuomenės bei politikos veikėjas, KTU Europos instituto direktorius Vygaudas Ušackas.

Asta ŠalkauskaitėAtnaujinta: 2018/02/08

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”