20161213_1945251Progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ su mokytoja J. Valiuliene, etnokultūros būrelis su mokytoja M. Mašanauskiene ir Jeruzalės progimnazijos etnomuzikos ansamblis su mokytoja R. Beliavskiene „Lakštangėla“ paminėjo gruodžio 13 dieną vakaronėje „Oi atvažiuoja Šventa Kalėda“. Mokiniai dainavo Advento-Kalėdų laikotarpio dainas, žaidė žaidimus, skanavo įvairius patiekalus. „Svarbu buvimas kartu ir liaudies tradicijų puoselėjimas“,– pasibaigus vakaronei paminėjo etnomuzikologė dr. Dalia Vaicenavičienė.

Mokytoja Jelena Valiulienė

Atnaujinta: 2016/12/16

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena