20161213_1945251Progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ su mokytoja J. Valiuliene, etnokultūros būrelis su mokytoja M. Mašanauskiene ir Jeruzalės progimnazijos etnomuzikos ansamblis su mokytoja R. Beliavskiene „Lakštangėla“ paminėjo gruodžio 13 dieną vakaronėje „Oi atvažiuoja Šventa Kalėda“. Mokiniai dainavo Advento-Kalėdų laikotarpio dainas, žaidė žaidimus, skanavo įvairius patiekalus. „Svarbu buvimas kartu ir liaudies tradicijų puoselėjimas“,– pasibaigus vakaronei paminėjo etnomuzikologė dr. Dalia Vaicenavičienė.

 

Mokytoja Jelena Valiulienė


Atnaujinta: 2016/12/16

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena