img_0028

Apie mokytojo darbą, ugdymo sistemą svetur gegužės 6 dieną J. Basanavičiaus progimnazijos bendruomenei pasakojo 8 klasės mokinys Pijus Kalindra ir jo mama Daiva. Svečiai pasidalino savo patirtimi apie tai, kokios mokyklos yra Amerikoje, Austrijoje, Rusijoje, apibūdino mokymo sistemą jose. Pijaus mama ypatingai akcentavo tėvų įtraukimą į įvairią mokyklos veiklą. Ji taip pat kalbėjo apie tai, kaip svarbu, kad kiekvieno mokinio sėkmė, pastangos būtų pastebėtos, pagirtos.

„Nulipdyti gražią statulą ir įkvėpti jai gyvybę – kilnu, bet išugdyti jauną protą, savaip nulipdyti jauną sielą ir įkvėpti jai tiesos jausmą – dar kilniau“. Šie V. Hugo žodžiai verčią susimąstyti apie kilnią mokytojo misiją bei iššūkius šioje žemėje. Juk būtent mokytojas yra tas žmogus, kuris ne tik teikia vieno ar kito dalyko žinių, bet ir ugdo žmogų. Pedagogų triūsas, begalinė kantrybė, supratingumas parodo mokiniams, koks didelis ir įdomus pasaulis, kaip gera jame gyventi.

 

Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2015/05/07

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”