dsc_43071

Progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ ir vadovė Jelena Skupienė kartu su vaikų tėveliais šių metų mokslo metus palydėjo dalyvaudami vaikų ir jaunimo folkloro festivalyje „Saulytė“. Kiekvienais metais festivalis  vyksta paskutinį gegužės sekmadienį. Šį projektą organizuoja Vilniaus etninės kultūros centras nuo 1991 m. Pagrindinis projekto vykdytojų siekis – išlaikyti vienintelę vaikų ir jaunimo folkloro šventę Vilniaus mieste. Džiaugiamės, jog festivalyje „Saulytė“ progimnazijos ansamblis „Rugelis“ dalyvauja jau 11 metus. Mokiniams patinka dainuoti liaudies dainas, tuo pačiu per kūrybą, saviraišKą, domėjimąsį skatiname vaikus nepamiršti liaudies tradicijų puoselėjimo. Šiais metais Jono Basanavičiaus progimnaziją atstovavo net 20 folkloro ansamblio „Rugelis“ narių.

Jelena Skupienė


Atnaujinta: 2015/06/25

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena