img_0262Progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ gegužės  22 dieną aplankė dr. Jono Basanavičiaus tėviškę Ožkabaliuose.  Čia vyko šeštasis Lietuvos mokyklų folkloro festivalis „Ošia ąžuolai“. Į šį renginį kasmet suvažiuoja gausus būrys Lietuvos folkloro kolektyvų bei pristato paruoštą liaudies dainų programą. Progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ pradėjo festivalį  kaip jauniausias ir gausiausias kolektyvas. Atlikome šešias liaudies dainas. Vaikai aplankė dr. Jono Basanavičiaus muziejų, ąžuolų giraitę, pasisupo, pasidžiaugė. Kaip ir kiekvienais metais visi kolektyvai su vadovais įamžino susitikimą ir savo dalyvavimą prie žydinčio kaštono mūsų patriarcho dr. Jono Basanavičiaus sodyboje.

Jelena Skupienė


Atnaujinta: 2015/05/25

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Be patyčių
Be patyčių