img_0262Progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ gegužės  22 dieną aplankė dr. Jono Basanavičiaus tėviškę Ožkabaliuose.  Čia vyko šeštasis Lietuvos mokyklų folkloro festivalis „Ošia ąžuolai“. Į šį renginį kasmet suvažiuoja gausus būrys Lietuvos folkloro kolektyvų bei pristato paruoštą liaudies dainų programą. Progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ pradėjo festivalį  kaip jauniausias ir gausiausias kolektyvas. Atlikome šešias liaudies dainas. Vaikai aplankė dr. Jono Basanavičiaus muziejų, ąžuolų giraitę, pasisupo, pasidžiaugė. Kaip ir kiekvienais metais visi kolektyvai su vadovais įamžino susitikimą ir savo dalyvavimą prie žydinčio kaštono mūsų patriarcho dr. Jono Basanavičiaus sodyboje.

Jelena Skupienė


Atnaujinta: 2015/05/25

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines