DSCF1030Etnokultūros būrelio vaikai kartu su jaunųjų turistų centro kraštotyrininkais vasario 7 d. Trakuose šventė Užgavėnes. Šventėje šurmuliavo daug įvairiausių persirengėlių, grojo aplinkinių miestelių  ansambliai, veikė prekybininkų mugė. Šioje mugėje mūsų šaunieji etnokultūros būrelio nariai savo kalbomis, dainomis, būrimais ir žaidimais sužavėjo prekeivius, kurie nepašykštėjo nei riestainių, nei giros, nei dešros bei duonos. Gavome ir skaniausio pyrago su aguonomis. Prisiragavę ,,uždirbtų“  skanėstų, dar valgėme Onuškio virėjų keptų blynų, šiupinio bei gėrėme įvairiausių žolelių arbatos. Vaikai kartu su kitais žiūrovais šoko, ėjo ratelius prie scenos, kol kelias įdomiausias kaukes šventės rengėjai apdovanojo prizais. Prizą už drąsą ir išradingumą gavo ir Kotryna – ,,daktaras“,  dalyvavusi blynų valgymo konkurse.

DSCF1042 DSCF1040 DSCF1038 DSCF1035 DSCF1033 DSCF1036

Etnokultūros būrelio nariai švente liko patenkinti.

Etnokultūros būrelio vadovė Marija Mašanauskienė


Atnaujinta: 2016/02/09

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė