Balandžio mėnesį Vilniaus saugaus miesto centras organizavo margučių marginimo konkursą  „Uždėkime margučiui kepurę”.  Priešmokyklinio ugdymo įstaigų bei pradinių klasių vaikai  su savo mokytojais, auklėtojais ir šeimos nariais margino margučius, juos puošė bei „rengė“.  Savo margučių darbelius įamžino ir  konkursui  nuotraukas  pateikė 105 mokiniai. Iš jų buvo išrinkti patys gražiausi, linksmiausi, išradingiausi darbai.

Džiaugiamės, jog šiame konkurse dalyvavo J. Basanavičiaus progimnazijos pradinių klasių mokytoja Rasa Solovejienė kartu su 1-os klasės mokiniais. Jos auklėtinė Amelija Petrulevičiūtė konkurse pelnė II vietą. Sveikiname ir dėkojame mokytojai Rasai, Amelijai ir jos šeimai už Velykines kūrybines idėjas.Atnaujinta: 2020/04/28

Jums taip pat patiks

Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Šokiai STEPO žingsniu
Šokiai STEPO žingsniu