cimg3403

Lapkričio 7 ir 15 dienomis progimnazijoje vyko septintų klasių mokinių susitikimai su karjeros konsultantu Laurynu Pečkaičiu , kuris vedė ugdymo karjerai užsiėmimus „Mano charakterio tipas“ ir „ Mano svajonių gyvenimas“. Mokiniai sužinojo žmogaus charakterio tipus, turėjo galimybę geriau pažinti save, diskutavo apie pesimistinį ir pozityvų  požiūrius į gyvenimą. Karjeros konsultantas pasakojo mokiniams, kaip žmogaus mintys, svajonės  lemia jo gyvenimą ir karjerą.  Mokiniai atliko praktines užduotis, mėgino išgryninti savo gyvenimo misiją ir išbandė melo detektorių.

Karjeros koordinatoriai Violeta Ivanskaja ir Eglė Čerkauskienė


Atnaujinta: 2013/11/22

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos