cimg3403

Lapkričio 7 ir 15 dienomis progimnazijoje vyko septintų klasių mokinių susitikimai su karjeros konsultantu Laurynu Pečkaičiu , kuris vedė ugdymo karjerai užsiėmimus „Mano charakterio tipas“ ir „ Mano svajonių gyvenimas“. Mokiniai sužinojo žmogaus charakterio tipus, turėjo galimybę geriau pažinti save, diskutavo apie pesimistinį ir pozityvų  požiūrius į gyvenimą. Karjeros konsultantas pasakojo mokiniams, kaip žmogaus mintys, svajonės  lemia jo gyvenimą ir karjerą.  Mokiniai atliko praktines užduotis, mėgino išgryninti savo gyvenimo misiją ir išbandė melo detektorių.

Karjeros koordinatoriai Violeta Ivanskaja ir Eglė Čerkauskienė

Atnaujinta: 2013/11/22

Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“